Home

portal albină direcţie romania franta baschet cluj bizon Rang rochie

Baschet masculin: Campioana U BT Cluj debutează... | News.ro

Naționala României de baschet feminin revine la Cluj

Cum să pierzi după ce ai condus tot meciul: campioana U-BT Cluj a încheiat  anul în EuroCup | Sport.ro
Cum să pierzi după ce ai condus tot meciul: campioana U-BT Cluj a încheiat anul în EuroCup | Sport.ro

Franța învinge Turcia după prelungiri într-un meci de senzație în  deschiderea fazelor eliminatorii la EuroBasket 2022 - United Hoops România
Franța învinge Turcia după prelungiri într-un meci de senzație în deschiderea fazelor eliminatorii la EuroBasket 2022 - United Hoops România

Sala Polivalentă din Cluj, gazdă a Campionatului European de baschet 2016 –  Someșeanul.ro
Sala Polivalentă din Cluj, gazdă a Campionatului European de baschet 2016 – Someșeanul.ro

Franta a castigat Campionatul European de baschet masculin editia 2013 |  SportExclusiv
Franta a castigat Campionatul European de baschet masculin editia 2013 | SportExclusiv

VIDEO Baschet masculin: Victorie clară a campioanei U-BT Cluj la Craiova |  AGERPRES • Actualizează lumea.
VIDEO Baschet masculin: Victorie clară a campioanei U-BT Cluj la Craiova | AGERPRES • Actualizează lumea.

Ziua de Cluj | U-BT Cluj a pierdut dramatic cel de-al treilea meci din  EuroCup
Ziua de Cluj | U-BT Cluj a pierdut dramatic cel de-al treilea meci din EuroCup

Le-au pus capac! U BT Cluj, răpusă de Lietkabelis Panevezys, în EuroCup |  Sport.ro
Le-au pus capac! U BT Cluj, răpusă de Lietkabelis Panevezys, în EuroCup | Sport.ro

Performanță uluitoare pentru baschetul românesc. U-BT Cluj-Napoca a învins  în deplasare echipa Unicaja Malaga - Playsport
Performanță uluitoare pentru baschetul românesc. U-BT Cluj-Napoca a învins în deplasare echipa Unicaja Malaga - Playsport

România - Franța - Baschet feminin - 17 nov 2018

A doua victorie pentru U-BT Cluj-Napoca in Top 16 din Champions League -  Onlinesport.ro
A doua victorie pentru U-BT Cluj-Napoca in Top 16 din Champions League - Onlinesport.ro

Franța are un viitor ce se anunță strălucit în baschetul masculin - United  Hoops România
Franța are un viitor ce se anunță strălucit în baschetul masculin - United Hoops România

Baschet masculin: U-BT Cluj-Napoca, la prima victorie în EuroCup | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Baschet masculin: U-BT Cluj-Napoca, la prima victorie în EuroCup | AGERPRES • Actualizează lumea.

Patrick Richard a semnat un contract pe trei sezoane cu U BT Cluj | Sport |  România Actualitați
Patrick Richard a semnat un contract pe trei sezoane cu U BT Cluj | Sport | România Actualitați

FOTO | Naționala de baschet feminin a pierdut meciul cu Franța și a ratat  calificarea la Campionatul European - EBS Radio
FOTO | Naționala de baschet feminin a pierdut meciul cu Franța și a ratat calificarea la Campionatul European - EBS Radio

U-BT Cluj-Napoca și-a aflat adversarele din EuroCup! Programul complet al  campioanei României - Eurosport
U-BT Cluj-Napoca și-a aflat adversarele din EuroCup! Programul complet al campioanei României - Eurosport

U-Banca Transilvania Cluj va juca în sezonul viitor în EuroCup la baschet.  A doua competiţie europeană ca valoare - Cluj24.ro
U-Banca Transilvania Cluj va juca în sezonul viitor în EuroCup la baschet. A doua competiţie europeană ca valoare - Cluj24.ro

Liga Nationala Baschet de Masculin Basketball 2019-2020, News, Teams,  Scores, Stats, Standings, Awards - eurobasket
Liga Nationala Baschet de Masculin Basketball 2019-2020, News, Teams, Scores, Stats, Standings, Awards - eurobasket

Jocurile Olimpice: Franța, bronz la baschet feminin, după ce a învins  Serbia în finala mică - Baschet video - Eurosport
Jocurile Olimpice: Franța, bronz la baschet feminin, după ce a învins Serbia în finala mică - Baschet video - Eurosport

Video | U BT Cluj - CSM Oradea 86-90. Oaspeții s-ai impus în prelungiri, în  primul meci din semifinalele Ligii Naționale
Video | U BT Cluj - CSM Oradea 86-90. Oaspeții s-ai impus în prelungiri, în primul meci din semifinalele Ligii Naționale

Cine transmite la tv campionatele de baschet din Franța și Spania – The  News Romania
Cine transmite la tv campionatele de baschet din Franța și Spania – The News Romania

U-BT Cluj-Napoca, victorie uriașă în EuroCup în fața unei foste campioane a  Europei - Eurosport
U-BT Cluj-Napoca, victorie uriașă în EuroCup în fața unei foste campioane a Europei - Eurosport

U BT Cluj, învinsă de Ludwigsburg în sferturile Basketball Champions League  / Meciul decisiv va avea loc în România - HotNews.ro
U BT Cluj, învinsă de Ludwigsburg în sferturile Basketball Champions League / Meciul decisiv va avea loc în România - HotNews.ro