Home

băț asta e tot Treaba prin casa de ce s a intrerupt meciul de tenis begu Mergeți la circuit Dincolo de îndoială Servietă

WTA Tenerife: Irina Begu, calificare în sferturi după un meci maraton jucat  în două zile - HotNews.ro
WTA Tenerife: Irina Begu, calificare în sferturi după un meci maraton jucat în două zile - HotNews.ro

Tenis
Tenis

Ploaia a oprit în setul decisiv meciul Irinei Begu, din primul tur de la  Roland Garros | adevarul.ro
Ploaia a oprit în setul decisiv meciul Irinei Begu, din primul tur de la Roland Garros | adevarul.ro

S-a lăsat cu scandal după ce a fost întrerupt meciul Irinei Begu, de la  Tenerife VIDEO
S-a lăsat cu scandal după ce a fost întrerupt meciul Irinei Begu, de la Tenerife VIDEO

Irina Begu, incident teribil la Roland Garros: Racheta aruncată de ea a  făcut un copil să plângă. S-a calificat în turul 3 - spotmedia.ro
Irina Begu, incident teribil la Roland Garros: Racheta aruncată de ea a făcut un copil să plângă. S-a calificat în turul 3 - spotmedia.ro

Roland Garros: Meciul Irinei Begu din primul tur, întrerupt de ploaie în  setul decisiv - HotNews.ro
Roland Garros: Meciul Irinei Begu din primul tur, întrerupt de ploaie în setul decisiv - HotNews.ro

Begu, cu emoţii, încă un pas spre finală | adevarul.ro

E un meci pe care vreau să îl uit cât mai repede.” Irina Begu dezvăluie că  nu mai vrea să își impună niciun obiectiv | Sport.ro
E un meci pe care vreau să îl uit cât mai repede.” Irina Begu dezvăluie că nu mai vrea să își impună niciun obiectiv | Sport.ro

Tenis: Irina Begu s-a calificat în turul al doilea la Roland Garros după un  meci care s-a desfășurat în două zile
Tenis: Irina Begu s-a calificat în turul al doilea la Roland Garros după un meci care s-a desfășurat în două zile

VIDEO WTA Adelaide: Irina Begu, în sferturi după ce a câștigat 11 gameuri  la rând în fața unei campioane de Grand Slam - HotNews.ro
VIDEO WTA Adelaide: Irina Begu, în sferturi după ce a câștigat 11 gameuri la rând în fața unei campioane de Grand Slam - HotNews.ro

Meciul Irina Begu – Jasmine Paolini a fost întrerupt din cauza ploii la  Roland Garros - News Bucuresti
Meciul Irina Begu – Jasmine Paolini a fost întrerupt din cauza ploii la Roland Garros - News Bucuresti

Irina Begu - Jasmine Paolini 4-6, 6-1, 7-6. Românca e în turul 2 la Roland  Garros, după un super tie break. Meci jucat în două zile
Irina Begu - Jasmine Paolini 4-6, 6-1, 7-6. Românca e în turul 2 la Roland Garros, după un super tie break. Meci jucat în două zile

LIVEBLOG | Irina Begu e în turul 3 la Roland Garros! Simona Halep,  eliminată în turul 2. Rezultatele zilei - Eurosport
LIVEBLOG | Irina Begu e în turul 3 la Roland Garros! Simona Halep, eliminată în turul 2. Rezultatele zilei - Eurosport

Meciul Irinei Begu, întrerupt de ploaie la Roland-Garros! De la ce scor se  va relua
Meciul Irinei Begu, întrerupt de ploaie la Roland-Garros! De la ce scor se va relua

Irina Begu, calificare dramatică în turul secund la Roland Garros!

Irina Begu s-a operat la nas. Transformare radicală pentru sportiva din  România - Antena Sport
Irina Begu s-a operat la nas. Transformare radicală pentru sportiva din România - Antena Sport

Tenis: Irina-Camelia Begu - stiri

Meciul Irinei Begu de la Praga a fost oprit după primul set! Când se va  relua partida cu Leonie Kung
Meciul Irinei Begu de la Praga a fost oprit după primul set! Când se va relua partida cu Leonie Kung

Panică la Roland Garros în timpul meciului câștigat de Irina Begu. Românca  putea fi descalificată din cauza unui gest necontrolat - Playsport
Panică la Roland Garros în timpul meciului câștigat de Irina Begu. Românca putea fi descalificată din cauza unui gest necontrolat - Playsport

Irina Begu - Ajla Tomljanovic 6-2, 6-3. Victorie expeditivă și calificare  în „optimi” la Charleston
Irina Begu - Ajla Tomljanovic 6-2, 6-3. Victorie expeditivă și calificare în „optimi” la Charleston

Tenis: Irina Begu - Au fost condiţii extrem de grele, dar mă bucur că  trofeul rămâne acasă | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu - Au fost condiţii extrem de grele, dar mă bucur că trofeul rămâne acasă | AGERPRES • Actualizează lumea.

Irina Begu a lovit un fan cu racheta la Roland Garros | DCNews

Victorie superbă pentru Irina Begu la Charleston! E în optimi la turneul  american după un meci întrerupt timp de două ore - Playsport
Victorie superbă pentru Irina Begu la Charleston! E în optimi la turneul american după un meci întrerupt timp de două ore - Playsport

Irina Begu s-a certat cu antrenorul la WTA Tashkent: ”Îţi dai seama cât de  praf sunt pregătită fizic?” - Fanatik.ro
Irina Begu s-a certat cu antrenorul la WTA Tashkent: ”Îţi dai seama cât de praf sunt pregătită fizic?” - Fanatik.ro