Home

Fanatic Spiritual Şarpe comuna recea liga 3 Dumnezeu a dona bancă

LIGA A III-A - Fotbal Comuna Recea își consolidează poziția de lider al  seriei după o nouă victorie - 2mnews
LIGA A III-A - Fotbal Comuna Recea își consolidează poziția de lider al seriei după o nouă victorie - 2mnews

Doar două necunoscute rămase, după ce şi Comuna Recea este campioana  turului | Federația Română de Fotbal
Doar două necunoscute rămase, după ce şi Comuna Recea este campioana turului | Federația Română de Fotbal

Liga 3 | ACS Fotbal Comuna Recea – FC Unirea Tășnad, sâmbătă, ora 14:00 |  Realitatea de Satu Mare
Liga 3 | ACS Fotbal Comuna Recea – FC Unirea Tășnad, sâmbătă, ora 14:00 | Realitatea de Satu Mare

Liga 3: ACS Comuna Recea invinge la Unirea Dej cu 3-0 - ZiarMM

Vlad Opriș consideră că Fotbal Comuna Recea e dezavantajată de decizia  luată la Liga 3: ”Multe nu sunt de spus, cred eu că am fost puţin  nedreptăţiţi” | Liga 2
Vlad Opriș consideră că Fotbal Comuna Recea e dezavantajată de decizia luată la Liga 3: ”Multe nu sunt de spus, cred eu că am fost puţin nedreptăţiţi” | Liga 2

Fotbal, Liga 2. ACSF Maramureș Recea a învins detașat CSM Slatina, cu 5-2,  în urma unui meci superb
Fotbal, Liga 2. ACSF Maramureș Recea a învins detașat CSM Slatina, cu 5-2, în urma unui meci superb

Retrogradare, și desființare? Unirea Slobozia – ACS Fotbal Comuna Recea 3-0  (2-0) - Graiul Maramureșului - Cotidian independent al județului Maramureș
Retrogradare, și desființare? Unirea Slobozia – ACS Fotbal Comuna Recea 3-0 (2-0) - Graiul Maramureșului - Cotidian independent al județului Maramureș

Vara fuziunilor în fotbalul românesc. Un nou club apare în nordul țării:  "Am depus dosarul pentru Liga 2"
Vara fuziunilor în fotbalul românesc. Un nou club apare în nordul țării: "Am depus dosarul pentru Liga 2"

CRONICĂ DE MECI - Fotbal Comuna Recea termină la egalitate, acasă, cu  Craiova 1948 și are 4 puncte după 6 meciuri - 2mnews
CRONICĂ DE MECI - Fotbal Comuna Recea termină la egalitate, acasă, cu Craiova 1948 și are 4 puncte după 6 meciuri - 2mnews

ACSF Maramures Recea | Recea

Retrogradată în Liga 3, a vândut un jucător la Universitatea Craiova

FOTBAL - Liga 3, seria 5 - Comuna Recea se impune la Luceafărul într-un  festival de goluri — eMaramures
FOTBAL - Liga 3, seria 5 - Comuna Recea se impune la Luceafărul într-un festival de goluri — eMaramures

Ce se întâmplă cu Fotbal Comuna Recea după retrogradarea în Liga 3. Anunțul  autorităților locale | Liga 2
Ce se întâmplă cu Fotbal Comuna Recea după retrogradarea în Liga 3. Anunțul autorităților locale | Liga 2

CS Academica Recea - Wikipedia

BAIA MARE - LIGA 3 - BARAJ PROMOVARE - CS MINAUR - ACS RECEA - Inquam Photos

Fotbal – Liga 2 | ACS Fotbal Comuna Recea – ACS ASU Politehnica Timișoara 3- 3 (3-2) | eZiarultău

Recea s-a retras oficial din Liga 3. Componența Seriei a X-a | ArenaMM

Fotbal - Liga a III-a: Comuna Recea castiga acasa si ramane in lupta pentru  promovare - ZiarMM
Fotbal - Liga a III-a: Comuna Recea castiga acasa si ramane in lupta pentru promovare - ZiarMM

Video | Comuna Recea – FC U Craiova 3-3. Pas greșit pentru echipa lui  Napoli, înainte de derby-ul cu Rapid
Video | Comuna Recea – FC U Craiova 3-3. Pas greșit pentru echipa lui Napoli, înainte de derby-ul cu Rapid

LIGA 2 » Unirea Slobozia, CSM Slatina și ACS Comuna Recea au promovat la  baraj
LIGA 2 » Unirea Slobozia, CSM Slatina și ACS Comuna Recea au promovat la baraj

Cu gol marcat în minutele de prelungire, Unirea Slobozia s-a salvat şi a  trimis Recea în Liga 3 | Federația Română de Fotbal
Cu gol marcat în minutele de prelungire, Unirea Slobozia s-a salvat şi a trimis Recea în Liga 3 | Federația Română de Fotbal

Fotbal - Liga a III-a: Comuna Recea castiga la Oradea si urca pe primul loc  in seria 5 - ZiarMM
Fotbal - Liga a III-a: Comuna Recea castiga la Oradea si urca pe primul loc in seria 5 - ZiarMM

Recea are meciuri capitale pentru promovarea în Liga 2, dar nu poate relua  antrenamentele. Ovidiu Mic: ”
Recea are meciuri capitale pentru promovarea în Liga 2, dar nu poate relua antrenamentele. Ovidiu Mic: ”